Novinky 5.9.2019 

Večírek pokračuje v nádherném přátelském duchu a jelikož závod furt zlepšujeme tak jsme udělaly tombolu a vybrané peníze jsme předali našemu kamarádovy Davidovy který je použije na rehabilitace které mu pomáhají usnadnit život podařilo vybrat 3960,- děkuji všem účastníkům závodu český sumec za podporu dobré věci ...děkuji Pažouti ))))

Také jsme předali Davidovi tašku z pár drobnostmi na rybaření od firmy Black Cat a voucher od kamaráda Martina na Sumcak.cz...

Děkujeme !!!

111213141516171819

Novinky 5.9.2019

Přípravy a příjezd prvních závodníků v plném proudu !!!

0102030405060708090910


 

Novinky 4.9.2019

Ahoj rybáři.
A aby toho dnes nebylo málo tak jsem převzal i další ceny od mé oblíbené firmy WFT tyto pruty používám již spoustu let tak doufám že se budou líbit i našim závodníkům. Děkujeme za podporu našeho závodu.

1


 

Novinky 3.9.2019

Dnes jsme převzali další ceny do závodu český sumec 2019. Asi nemusím představovat našeho partnera Mikbaits.cz jsou to moc milý chlapy kteří vědí co dělají a díky jejich výrobkům mnozí z nás nachytali spoustu krásných i trofejních ryb.Děkujeme za podporu závodu a přejeme spoustu krásných úlovků .

1


Novinky 2.9.2019

Ahoj sumcaři.
Závod se blíží neskutečnou rychlosti již tento pátek ve 12:00 odstartuje největší závod v lovu sumců v ČR. Dnes nám předal náš partner Black Bass dárkové poukazy na nákup rybářských potřeb v této prodejně v Slezské ulici na Praze 2. Mockrát děkujeme za podporu závodu.

1


 

Novinky 21.8.2019

A druhá super zpráva. Výherci pobytu pro dvě osoby v kempu sumci.com ve Španělsku ( Dravčák team ) byly na vábničce z průvodcem Ondrou (Hrouzkem) a podařilo se jim nachytat neskutečně ryby a to 210,220, a jak říká Ondra bubáka 240 moc gratulujeme a doufáme že se něco přiučily )))) a letos na závodě čapnou podobného bubáka.

1

2

 3


 

Novinky 21.8.2019

Ahoj sumcaři.
Včera se nám přihlásil zřejmě poslední tým našeho závodu a mají číslo 14. To znamená že závod bude mít stejnou účast jako loni, ale stále necháváme možnost přihlásit se kdyby někdo měl zájem volejte 605 545 669 Filip. Jinak sestava 14 týmu je Filip Kubeš, Michal Janecký,  startují jako tým Karasy.


 

Novinky 14.8.2019

Ahoj rybáři.
Dnes se nám přihlásil tým z loňského závodu a už loni se toho kluci nebály a byl první kdo ulovil sumce. Letos se toho prý nebojí opět !!! A tak startují pod číslem 13. MARA tým ...

Petrův zdar .


 

Novinky 13.8.2019

Dovolujeme si Vám oznámit, že se rybářský veletrh FOR FISHING, stal hrdým partnerem největšího sumcařského závodu v ČR.
Tento závod proběhne ve dnech 5. – 8. 9. 2019 na revíru Vltava 10 - 14 (Údolní nádrž Slapy). Rybařit se bude non-stop 48 hodin, a na vítěze čekají hodnotné ceny. Rybářský veletrh FOR FISHING věnuje každému závodníkovi Čestnou vstupenku na FOR FISHING 2020.
Tyto vstupenky budou odeslány na emaily závodníků měsíc před začátkem veletrhu.

Všem závodníkům přejeme hodně štěstí a Petrův zdar

Forfishing2020


 

Novinky 7.8.2019

Ahoj sumcaři.
Dnes jsem převzal další krásné ceny do závodu český sumec 2019. Opravdu se máte zase na co těšit .... pruty, vábničky, chobotničky, tašky, a různá další bižuterie k lovu sumců, všichni co chytají sumce nějaký ten pátek, určitě znají firmu Black Cat a tak jistě ocení tyto produkty. Děkujeme firmě Black Cat za krásné ceny a podporu největšího závodu v lovu sumců v České Republice. Ještě zbývá 15 dní na přihlášení do závodu, kdo bude další tým ???

Odkaz na propozice a přihláška do závodu najdete zde >>> propozice1.jpg


 

Novinky 2.8.2019

Ahoj sumcaři.

Dnes mi předal Martin Mráz z firmy sumcak.cz, jako každý rok cenu do závodu... Voucher který obsahuje:

sumcak logo invert

Voucher obsahuje:

1) 2 noci lovu pro 4 osoby ( 9600,- Kč )

2) chatka na 2 noci ( 1000,- Kč )

3) nástražky 10 ks ( 600,- Kč )

4) zapůjčení vybavení 8 prutů se stojany a montážemi na 2 noci ( 3200,- Kč )

Celkem: 14400,- Kč

Mockrát děkujeme Martine.


 

Novinky 26.7.2019

Ahoj Sumcaři a rybáři.
Dnes se nám přihlásil další tým do závodu Český Sumec 2019. Číslo 12. mají kamarádi Romana Helíska s krásným názvem Fufu Fish a přijedou ve složení Zdeněk Svoboda a David Ruman.

Těšíme se na další účástníky kontakt tel. 605 545 669 Filip...

Kliknout zde --> Propozice

Petrův zdar a sumce v duši.


 

Novinky 15.7.2019

Ahoj rybáři
Dnes se nám přihlásil tým z číslem 11 a to EFEKT TEAM IR .....Ivo Grulich a Radek Novotný ...tento tým ještě neznáme letos se budou účastnit našeho závodu poprvé tak by jim mohlo startovní číslo 11 přinést štěstí, necháme se překvapit každopádně je můžete sledovat jako i celý závod zde na stránkách FB tak i na stránkách MRK.cz a ceskysumec.cz závod se pomalu blíží ale stále je ještě čas se přihlásit !!! Takže kdo bude tým číslo 12 ?? Ceny máme pro všechny účastníky a dobrou náladu která vládne během celého závodu je potřeba zažít takže neváhejte a pojďte se zúčasnit největšího sumcového závodu v ČR


 

Novinky 5.7.2019

Ahoj rybáři .
Z parťákem jsme vyrazily na vábku ale počasí bohužel nevyšlo tak jsme nasadily woblery a za 15 min kolega bum prásk a byla z toho krásná 180 já pak ještě jedno Mimi . Petrův zdar ať to cinká a ohýbají se klacky !!!

12345


 

Novinky 3.7.2019

Ahoj

Dneska přijel zamnou na ryby kamarád a zároveň partner našeho závodu z firmy Saenger, David Koloušek a dovezl pěknou hromádku cen. Jsou tam především produkty od firmy Uni-cat, pruty, šňůry, vábničky, splávky, a různé další vychytávky. Zároveň nasazují do závodu tým číslo 10. Unicat - Czech Republic ve složení Roman Branda a Václav Jicha.

Mockrát děkujeme za podporu závodu.

123


 

 

Novinky 3.7.2019

Ahoj rybáři .
Dnes mi zavolal Roman Helísek účastník prvního ročníku a zároveň chytil i největší rybu 1 ročníku. Za těch pár let co Romana znám tak vím že je to správný chlap, který má velké srdce. A mi chceme náš závod zase posunout dál tím správným směrem, a tak jsme se rozhodli pomoct jedné správné věci a to Romanovi kamarádovi který neměl takové štěstí jako mi a má život trošku složitější a komplikovanější ale má stejný koníček jako mi, je to Rybář ))). Roman Helísek a David Lankaš budou letos startovat na našem závodu zdarma jako tým EXTRAFISHING číslo 9 ....zároveň uděláme kolonku zde na našich stránkách kde můžete kliknout ( Pomáháme ) a tam se můžete dozvědět o Davidovi trochu víc, Roman založil Davídkovi i transparentní účet kde mu přispět na rehabilitace které David potřebuje a pomáhají mu ale nejsou hrazeny tím naším skvělým systémem ani pojišťovnou (((

Životopis David Lankaš

Davča se narodil ve 28. týdnu těhotenství s porodní váhou 1180 g. S jeho předčasným narozením souviselo mnoho komplikací, nejzávažnější bylo krvácení do mozku, které zanechalo následky. Davča trpí dětskou mozkovou obrnou spastickou triparézou, EPI aktivitou a oční vadou. Z porodnice jel domů se cvičením Vojtovy metody, která mu hodně pomohla a není z něj ležák, jak mu lékaři předpověděli. Za svůj život již prodělal několik orotpedických operací. Jednou ročně jezdí do léčebny pohybových poruch, jednou týdně jezdí na rehabilitaci a také musí denně cvičit, i když se mu někdy nehce. Stále dělá pokroky. Doma se pohybuje s francouzskou holí, ale jinak je nezbytnou součástí jeho života invalidní vozík. Chtěli bychom vyzkoušet cvičení TheraSuit, které by mohlo Davčovi pomoci k dalšímu pokroku. Davčův život není jen o cvičení. Velmi rád zpívá, hraje šipky, ale ze všeho nejraději chodí na ryby. Život s DMO je náročný nejen pro Davídka, ale pro celou rodinu.


 

Novinky 1.7.2019

Ahoj všichni
Jelikož přípravy závodu probíhají k naší spokojenosti a máme již přihlášeno 8 tým, tak jsme se rozhodli prodloužit uzávěrku přihlášky do závodu do 20.8 takže ty co stále telefonují a ptají se jestli bude možno se přihlásit až příští měsíc ano je to možné a prosím nenechávejte to na poslední den ))) těšíme se na všechny účastníky závodu do té doby ať to cinká .


 

Novinky 30.6.2019

Ahoj, dneska se nám přihlásil tým čislo osm ve složení Zdeněk Zelenka a Branislav Weiss. Je to jeden z týmů, které mají i své logo.

1


 

Novinky 26.6.2019

Ahoj Sumcaři
Doufám že všichni už stačily vyrazit k vodě když nám začala sezona ...Mi stále připravujeme a pracujeme na dalším ročníku závodu český sumec 2019 a dnes jsme převzali od kamarádů ze sumci.com pobyt pro dvě osoby ve Španělsku !!!! Je to krásná cena a velké lákadlo našeho závodu. Pojďte se zúčastnit našeho závodu a zkuste štěstí a vyhrajte a ty co nevyhrají nemusí být smutný protože mi máme ceny pro všechny účastníky, pruty, navijáky, bižu a vše co k sumcařině potřebujete.

1


 

Novinky 8.6.2019

Petrův Zdar.

Dnes se nám přihlásily dva týmy do závodu ČeskýSumec 2019 a kdo, že se přihlásil ? Dravčák Team loňský vítěz, tudíž mají chlapy těžký úkol a to obhajobou titulu. A druhý tým jsou chlapy z Hradce Králové kteří zatím nechyběli na žádném ročníku a pokaždé sebou přivezou fajn atmosféru a zápal pro závod. 

Novinky 31.5.2019

Ahoj přátelé rybáři dnes se nám podařilo získat  dalšího partnera závodu!!! Ty co ještě nestačily zaregistrovat tu to rybářskou značku nebo nikdy nedržely pruty či jiné produkty ve svých dlaních tak mohou kliknout zde ( volzanka ) a dozvíte se mnohem víc. Zároveň nám předal Pan Sergej Mezencev krásné ceny do závodu ( viz foto) který jistě potěší naše závodníky ... Moc děkujeme za podporu závodu český sumec 2019.

1 310520192 31052019


 

Novinky 25.4.2019

Ahoj sumcaři.

Dnes se nám do závodu Český Sumec přihlásily další týmy !!! Vítězoví prvního ročníku Cat Patrol. A Český tým hájící barvy žluto černé Black-Cat.cz


 

Novinky 23.4.2019

 Ahoj Sumcaři.
Super zpráva !!! Žluto černý !!! Ano firma Black Cat od dnešního dne patří mezi partnery závodu Český sumec !!! Podle mne každý ví, že se jedná o jednu z nejlepších firem zabývajících se sumcařinou. Jejich asi nejznámější tester Stefan Seuß natáčí úžasná videa, která jsou na zhlédnutí na YouTube a Facebook. Pro ty co neznají produkty Black Cat stačí opět kliknout --> zde na logo nebo nápis Black Cat a otevře se vám katalog na rok 2019. Letos se tedy také můžete těšit na krásné ceny od Black Cat a jako každý rok při předání cen vás budeme informovat a uděláme pár fotek.


 

Novinky 10.4.2019

Ahoj dnes se nám přihlásil další tým ..Fishing Time, který se letos účastní našeho závodu poprvé.


 

Novinky 28.3.2019

Ahoj tak tu máme druhý tým na letošní závody Michala pod vlajkou Katcha Silurus, který je každoročním účastníkem a jak se říká letos to bude do třetice tak snad svatý Petr dopřeje a řádně cinkne a bude bedna Michale !!! Jinak děkuji za stálou přízeň, to pro nás znamená že závody se vám asi líbí a mi ho můžeme stále vylepšovat.  


 

Novinky 22.3.2019

 Ahoj všichni, nová sezóna se blíží i náš závod Český Sumec 2019 ....dneska jsem měl to potěšení se setkat z Vlastimilem Hollerem, který je velice šikovný kutil a moc fajn týpek jak jsme mohli pozorovat minulý rok na závodech a vše co doma kutí je úžasné sledovat a tak jsem neváhal a hned jsem ho zneužil a koupil si jednu vábku, kterých není nikdy dost ...jinak vyrábí opravdu všechno 😉 woblery, vábničky, chobotničky, stojany, loď... Prostě pro Vlastu není nic problém vyrobit ... Děkuji Vlasto za pěknou vábku 💪

1 220320192 220320193 22032019


 

 

Novinky 16.2.2019

Na For Fishing nezapomeňte navštívit také stánek z firmou ZECK !!! Tam bych doporučil prohlédnout úžasný Belly Cat a různé vychytávky na lov sumců. Jistě tam objevíte spoustu zajímavostí a nebojte se zeptat, kluci na stánku jsou fajn a rádi poradí a ukážou produkty firmy ZECK.

67

89


 

Novinky 16.2.2019 

Kdo jdete v sobotu na For Fishing, tak doporučuji navštívit stánek WFT, kde vám kamarádi z kempu sumci.com Néča, Strakoš, Hrouzek , ukáží novinky pro letošní rok, pro mne nejzajímavější je nový 2 dilný verikaní prut a nové never crack pruty v mrkvové barvě s příjemnou akcí pro chytání větších i menších sumců )))

 2345

Novinky 16.2.2019

Další koho nesmíte zapomenout navštívit na For Fishing je Roman a jeho Hell Cat ...určitě stojí za to si zde vyzkoušet vábničky na trenažéru )))) jistě i zde najdete mnoho pěkných věci na lov sumců !!!

1


 

Novinky  19.1. 2019

Ahoj rybáři .

Dobrá zpráva , máme dalšího partnera závodu a to MRK.cz snad ani nemusím představovat a kdo nezná ani nikdy neslyšel o těchto českých rybářských stránkách jistě bude mile překvapen stačí kliknout na logo nebo napiš MRK.cz a můžete lehce prozkoumat tyto rybářský stránky, kde se nachází mnoho zajímavých diskuzí, článků, fotek a mnoho dalších věcí spojených z rybařením vřele doporučuji ...děkujeme a těšíme se na spolupráci v našem závodu český sumec 2019.


 

Novinky 7.1. 2019

Ahoj, je to rychlost !!!
Jako první tým se nám přihlásily chlapy kteří obsadily po ohromné snaze s nasazením jim vlastním krásné druhé místo. Je to tým Wallerholz opět se na ně těšíme. Jsme rádi že účastníci mihulích ročníků mají okamžitý zájem se zúčastnit dalšího ročníku to nás moc těší a žene dopředu.

Děkujeme a Petrův zdar.


 

Novinky 5.1. 2019

Všem přejeme uspěšný veselý a šťastný nový rok 2019 a mnoho velkých ryb.

 

Termín závodu:

Třetí ročník závodu se uskuteční 5 - 8. 9. 2019 na stejném místě jako loni !!! možnost zhlédnout na videu Český Sumec 2018 <--Click- tam je vidět celý revír. Vltava 10-14, Údolní nádrž Slapy ( 401 022 ) od Živohošťského mostu až po Cholínský most.

Délka závodu bude opět 48 hodin non stop !!!

Chytat se bude zase z lodě, ( pokud zakotví tým u břehu dodržuje ty samá pravidla jako na lodi, okruh 50 m atd… pokud tým zavolá rozhodčímu může sedět i na břehu, kam se přepraví lodí či člunem po startu závodu ).

Tým je Maximálně dvou-členný to znamená 2 chytající rybáři, každý dle rybářského řádu !!! ( každý může chytat na 2 udice, dohromady tým muže mít nahozené 4 udice při dodržení RŘ )

Techniky lovu jsou bez omezení ( přívlač, vábnička, vertikálka, bójky, trhačky, podvoďáky, atd. ),  ale dle platného rybářského řádu. Na revíru Vltava 10-14, ( 401 022 ) je povolen lov 24 hodin, ale za předpokladu dodržení bližších podmínek, které jsou uvedeny v RŘ a každý je musí dodržovat. Osoba provádějící lov z plavidla je povinna respektovat ustanovení Řádu plavební bezpečnosti. Závod je ve stylu chyť a pusť, všechny ulovené ryby budou vráceni zpět do revíru !!!

Novinka v Bodování: Ryba do 69 cm má handicap za polovinu bodu. Ryba nad 70 cm se násobý sama sebou. 

Příklad bodování:

50 cm - ( 50 krát 50 ) děleno dvouma = 1250 bodů

69 cm - ( 69 krát 69 ) děleno dvouma  =  2380,5 bodů

70 cm - ( 70 krát 70 ) = 4900 bodů

150 cm - ( 150 krát 150 ) = 22500 bodů

200 cm - ( 200 krát 200 ) = 40000 bodů

 

Bodovaná ryba je Sumec velký ( Silurus glanis )

Okamžitě při ulovení sumce nebo při zaseknutí velké ryby, co nejrychleji telefonicky kontaktovat rozhodčího. Který dorazí co nejrychleji a provede měření, zapíše délku do karty závodního týmu a sumec se pouští zpět do revíru. Pokud rozhodčí po telefonátu!!!, rozhodne že není časově možné aby on sám provedl měření a tím by ryba mohla utrpět újmu, dostanou všechny týmy speciální podložku s metrem a kartu do které zapiší čas, délku, číslo týmu. Rybu změří a vyfotí dle přesných postupu které budou dodržovány. Fotku předají rozhodčímu, který ji důkladně posoudí, zkontroluje na PC a poté připíše body danému týmu. Předem upozorňujeme, jakýkoliv podvod s fotkami bude uveřejněn a daný tým diskvalifikován.

 

Startovné 5000,- za tým.

 

Časový harmonogram závodu:

5.9. Příjezd 12:00

5.9. Přátelské posezení 16:00 - 22:00 

6.9. Prezentace 8:00 - 11:00

6.9. Začátek závodu 12:00

8.9. Konec závodu 12:00

8.9. Vyhlášení závodu a předání cen 15:00

 

Místo konání:

Zázemí samotného závodu, registrace, vyhlášení výsledků, prostor pro parkování automobilu s podvalníky bude v areálu

Rekreační středisko U Fary. K dispozici je nonstop 24 hodin sociální zařízení ( WC, sprcha ).

Adresa: Rekreační středisko U FARY.

Stará Živohošť  ( cca 45 km od Prahy, na levém břehu Slapské přehrady ).

GPS – 49.7571964N, 14.4238581E

Pokud by měl někdo zájem je možnost využít služeb Rekreačního střediska U Fary dle jejich ceníku.

Sjezd pro velké lodě je zde 49.7614864N, 14.4203067E

 

Jak se přihlásit do závodu:

Filip Dušák +420 605 545 669 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Startovné 5000,- zašlete na účet pořadatele

č.ú. 107-2174280267/0100

Za přihlášený tým se počítá jen ten co má zaplaceno startovné, a následně se objeví v tabulce ( Týmy ČS 2019 ). Pro případ že by si to snad někdo rozmyslel a blokoval tak účast jiného týmu je startovné nevratné !

Do zprávy pro příjemce uveďte název týmu, nebo přímení pro snadnou identifikaci.

Uzávěrka přihlášek do závodu na 30.6. 2019 !!!