A kompletní foto všech celé té super party... Všem moc děkuji a už teď se těším na další ročník ceskasumec.cz.

Novinky Vyhlášení vítězů 

A máme tu vyhlášení na 1. místě se umístil tým CATPATROL Lukáš Karban, Josef Jablonský z 2 kusy sumce 48cm a 48cm ( 96 bodů ). Na 2. místě a zároveň i cenu za největší rybu získal tým EXTRAFISHING Roman Helísek, Zdeněk Svoboda se sumcem 93cm ( 93 bodů ). A na 3. místě skončil tým TACHOVÁCI Jan Hutník, Miroslav Jankovský se sumcem 91 cm ( 91 bodů ).

Na 4. Místě se umístil tým HARDCORE FISHING Martin Mráz, Jarimír Novotný se sumcem 40 cm ( 40 bodů ). Asi největší smolaři závodu z nejvíce popadanými rybami, ale nebyli samy komu se po záseku sumec vyvlékla z háčku, vlastně každý tým měl záběr minimálně jeden.

Protože 5-8. tým se nepovedlo proměnit ani jeden záběr od sumce a některým při zdolávání spadla z háčku. Se muselo házet kostkou a to v jakém pořadí si půjdou vybírat ceny, takže 5. si šel vybírat tým KATCHA SILURUS Michal Krátký, Martin Peťovský.

Kostky rozhodly že 6. vyhrávají závodníci z týmu M&M HKfishing Michal Horáček, Martin Pokorný.

Dále kostky rozhodli že 7. byli bojovníci t týmu TT Fishing Tomislav Sikora, Leo Petráň, kteří měli můj obdiv za nasazení, ve dne v noci. Bohužel selhala technika takže nemám foto úlovků, ale chytili krásné štiky, okouny, candáty také jim spadl sumec tento tým vsadil hodně na vláčku.

A další kteří bojovali do poslední minuty a vrátily se jako poslední z vody, bohužel i oni neproměnily záběr zase jeden z týmů který strávili na vodě celých 48 hodin a makali na 100% také jim patří můj obdiv... Tým CATARANKA Antonín Novotný, Marek Paulovič.

Ještě pár fotek z posledního dne.

 

 

Novinky 25.6.2017 23:00

Poslední závodník Agny se svým maskotem :)))

A začíná se balit, uklízet, ještě vyhlášení a hurá domů se trochu prospat a nabrat sílu po tak náročném závodu v centru prahy.

A pomalu se vracejí závodníci.

Novinky 25.6.2017 7:00

Další ryba tým Extrafishing 93 cm rybář Roman Helísek.

Novinky 24.6.2017 22:36

Poslední týmy vyráží na večerní lov většina rybářů je totálně vyčerpaná ale jedou všichni na 100% ....super parta lidí !!!! co se nevzdává když to nejde !!!!! Ale hledá způsob!!! Neeeé výmluvy!!! Jak ty fousáče čapnout  .... skýmkoliv z této party rybářů vyrazím kdykoliv kamkoliv na sumce je to banda hustejch pekelníků .... já smekám a jsem rád, že jsem je mohl aspoň trošku poznat !!!