Novinky 27.11.2020

Ahoj rybáři.
Dnes se nám přihlásil 6 team. Který se letos zúčastní podruhé, team Siluro Punk 🤘 ve složení - Jakub Zahradník
Jan Černohous. Víc informací o teamu viz SMS - Oba jsme z východních čech. Nejčastěji jezdíme na Labe. Po letošních závodech se nám Slapy dostaly hodně pod kůži. Je to výzva- opravdu těžká voda. Sumce chytáme převážně přívlač a vábnička. V poslední době i vertical. Díky závodům jsme poznali super lidi. Takže nebyla jiná možnost než se opět zúčastnit a příští rok zaútočit na bednu. ✌ 🤘 Petrův zdar a sumce v duši 😉💪
001002


 

Novinky 19.11.2020

Ahoj rybáři.
Dnes se nám přihlásil 5 team. Který bude letos startovat podruhé. Cofi Team ve složení Petr Kuhn a Michal Strnad. Něco málo informací přímo od účastníků z SMS: Procházíme ze Dvora Králové nad Labem. O sumce se pokoušíme už 11 rok. Jezdíme labe, Itálie a v poslední době se soustředíme na Francii. Nej způsob je pro nás vábka a vertikal .... Já ještě dodám že klucí jsou jedna velká legrace a moc se na ně těšíme, loni odjížděli s krásnou pokorou a slovy jak je to možné? Jedeme trénovat na další ročník, tohle je výzva !!!🤘 No prostě každá voda je jiná a Slapy nejsou Labe nebo Rhona 😉 Petrův zdar a sumce v duši 😉💪

001002003


 

Novinky 6.11.2020

Ahoj rybáři.
Dnes se nám přihlásil 3 team. Který bude letos startovat poprvé v našem závodu, víc info viz SMS od závodníků - Oba jsme z Chebu a okolí. Většinu roku chytáme kapry, ale když je možnost, moc rádi si zajedeme na sumce. V okolí Chebu ale moc příležitostí není. Rádi střídáme pohodu a klid u vody se závody, kde o něco jde a mají super atmosféru. Vždy se ale spíše soustředíme na závody, kde jsou soupeři zároveň dobrými kamarády. Dokážou posedět u jednoho stolu a jeden druhému poradit. To samé očekáváme i od tohoto závodu... A to je : CAT - FISH - CHEB ve složení Roman Šonka a Erik Havlín. Petrův zdar a sumce v duši.

003004


 

Novinky 10.11.2020

Ahoj rybáři.
Dnes se nám přihlásil 4. team. Který bude letos startovat podruhé akorát pod novým názvem Angry Fish ve složení Milan Vokurka a Jan Suchánek. Víc informací přímo od závodníků viz. SMS - Jsme kluci od Prahy, k vodě máme kladné vztahy.Vše co nám neuteče chytíme, vyfotíme, přeměříme a pustíme.Máme radost z každé ryby ať menší nebo větší, každá ryba nás potěší.Chytame řeky, přehrady a rybníky, různé ryby ale i sumíky.
Loni jsme se také zúčastnili, něco málo i chytili.Skvělá parta a super závod plný překvapení, kdo jaké bude mít umístění.Ho.nochytové (nechytové) už není naše jméno, protože bylo Filipem zavrženo. 😂Jsme team Angry fish.
Co nepustíš, znovu nechytíš.
Takže se moc těšíme,
snad se i pěkně umístíme.
Sumce v duši a ať vábnička o vodu pěkně buší.


001002003

Novinky 6.11.2020

Ahoj rybáři.
Dnes se nám přihlásil 2 team. Fishing Team Nechanice ve složení .... nejmladší účastnice závodu Kačenka a její tatínek Ladislav Pavlíček. Rádi rybaří na Orlické přehradě, kde spolu tráví mnoho času a mají tam krásné úlovky. Těšíme se na tento Team který nám připomíná, že není důležité zvítězit ale užít si čas s rodinou kdekoliv❤️❤️❤️ Petrův zdar a sumce v duši.

001002